Odpływy liniowe Slim

Odpływ liniowy SLIM z obrotowym syfonem

Odpływ liniowy SLIM z obrotowym syfonem

Odpływ liniowy SLIM doskonale komponuje się z podłogą w kabinie prysznicowej, tworząc harmonijną całość. Wspaniale prezentuje się zwłaszcza w łazienkach o nowoczesnym designie. Maksymalna dokładność producenta pozwoliła na stworzenie produktu, który sprawdza się niemal w każdym rodzaju budownictwa.

 

Odpływ z obrotowym syfonem SLIM - Charakterystyka

Dostępne w naszej ofercie odpływy z obrotowym syfonem Slim charakteryzują się dosyć wąskim panelem, który wynosi jedynie 18 mm. Ma on charakter dekoracyjny przede wszystkim dzięki powierzchni ze szczotkowanej stali INOX - nadaje nowoczesnego wyglądu kabinie prysznicowej oraz pełni funkcję minimalistycznej ozdoby, jeśli łazienka ma dosyć wyrazisty styl. 

Aby zapewnić Klientom jak najlepszy komfort użytkowania i montażu postawiliśmy na proste, acz solidne rozwiązania - dzięki temu każdy panel da się łatwo zdemontować na przykład gdy osadnik wymaga wymiany lub czyszczenia.  Z całą pewnością czyszczenie osadnika to czynność, którą zalecamy stosować dosyć często, aby uniknąć zatrzymywania się nieczystości lub zapchania odpływu.

 

Wygoda użytkowania, dzięki odpowiedniej przepustowości

Wyprofilowany korpus odpływu wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej, co nie tylko widać na pierwszy rzut oka, ale także można potwierdzić, patrząc na opinie wielu naszych Klientów.  Dodatkowo w odpływach liniowych Slim postawiliśmy na syfon obrotowy -  dzięki temu można konfigurować i wybrać dowolne ustawienie kierunku odpływu wody. Całość obraca się o 360 stopni, więc eksploatowanie kabiny prysznicowej powinno przebiegać bez zbędnych problemów.

Przepustowość wody odpływu liniowego typu Slim wynosi 40 l/min, co w porównaniu do wielu innych odpływów nie jest zbyt dużą wartością, ale za to doskonale sprawdza się w większości baterii natryskowych. Podczas jego użytkowania niemal najważniejszym elementem jest jednak pamiętanie o regularnym czyszczeniu, które zapobiegnie zalegającym zanieczyszczeniom w osadniku lub syfonie - co może prowadzić do zmniejszonej przepustowości.

 

ZOBACZ PRODUKT!

Odpływ liniowy SLIM z obrotowym syfonem
Odpływ liniowy SLIM z obrotowym syfonem

Zawartość zestawu

W skład kompletnego zestawu wchodzi:

  • korpus ze stali nierdzewnej,
  • panel dekoracyjny,
  • łatwo dostępny osadnik,
  • obrotowy syfon,
  • mata uszczelniająca,
  • regulowane nóżki,
  • redukcja 40/50,
  • haczyk do zdejmowania rusztu.

Jeśli chodzi o korpus ze stali nierdzewnej, na etapie produkcji wybieramy tylko i wyłącznie materiały najwyższej jakości. Aby znacznie ułatwić montaż lub instalację odpływu liniowego - a nawet po prostu użytkowanie do zestawu dołączone są 4 regulowane nóżki. Pozwalają na wygodne poziomowanie odpływu i zagwarantowanie jego stabilności w trakcie montażu. Zdajemy sobie sprawę, że wiele instalacji korzysta z odpływu o szerokości 50 mm, dlatego też do zestawu dołączamy redukcję 40/50.

Odpływ liniowy z obrotowym syfonem pozwala go dowolnie dopasować do rur odpływowych w niestandardowych miejscach. 

W naszej ofercie znajdziesz odpływy liniowe Slim w długości 60 cm, 70 cm lub 80 cm.

 

Długotrwała gwarancja i bezpieczeństwo

Wszystkie produkty Balneo, w tym szczególnie odpływy liniowe Slim objęte są aż 10-letnią gwarancją na uszkodzenia bądź usterki. Oprócz tego każdy produkt z naszej oferty posiada atest PZH - czyli Higieniczny Atest, mówiący o tym, że dany element jest zgodny z normami bezpieczeństwa. Dodatkowo jest to równoznaczne z tym, że produkty nie powodują negatywnych skutków na zdrowie ludzi lub środowisko naturalne.

Odpływ liniowy SLIM z obrotowym syfonem
Odpływ liniowy SLIM z obrotowym syfonem
NIZP_PRODUKT_Z_ATESTEM

Wszystkie produkty marki BALNEO posiadają atest PZH