Odpływy liniowe Duplex NEXT Black

Odpływy liniowe - Duplex Next Black

duplex next black

Odpływy liniowe Duplex firmy Balneo to jedne z najpopularniejszych niskich odpływów na rynku, które oferują Ci zarówno wysokie parametry techniczne, jak i niezwykle estetyczny wygląd. Odpływy DUPLEX NEXT BLACK, to odpływy łączące w sobie wszelkie zalety odpływu DUPLEX NEXT z tak pożądanym teraz kolorem ponadczasowej, stylowej czerni. Dostępne są w atrakcyjnej cenie - tak, aby każdy mógł wybrać solidną jakość i gwarancję wytrzymałości na wiele lat.

Estetyczna konstrukcja do Twojej łazienki

Ogromną zaletą odpływów liniowych Duplex według opinii naszych Klientów jest nie tylko jakość, ale również wygląd. Modele te zostały wykonane w taki sposób, aby umożliwić domownikom dostosowanie strony rusztu dekoracyjnego odpływu do stylistyki łazienki - w ten sposób stworzysz spójny styl bez względu na to, czy preferujesz nowoczesne wnętrza, czy też bardziej tradycyjne. Wybór naszych produktów pozwoli Ci stworzyć łazienkę dokładnie taką, o jakiej być może marzysz.

Zwróć uwagę, że dwustronny odpływ liniowy Duplex Next Black przeznaczony jest do zabudowy przy użyciu płytek ceramicznych lub marmuru. Doskonale komponuje się z podłogą w kabinie prysznicowej, tworząc harmonijną całość, a jeśli zależy Ci na znacznej zmianie, w każdej chwili możesz zabudować ruszt terakotą, dekorem, czy nawet kamieniem - wszystkie opcje pozwolą Ci stworzyć niepowtarzalny i estetyczny klimat łazienki.

Odpływ szczególnie dobrze komponuje się z modnymi szarymi kaflami i surową strukturą betonu. Jest elementem, pasującym do nawet najbardziej wyrafinowanych koncepcji aranżacyjnych, wzmacniającym nowoczesny, industrialny charakter wnętrza.

Poprzez odwrócenie panelu o 180 stopni uzyskuje się dekoracyjną powierzchnię o kolorze ponad czasowej czerni. Dzięki tej funkcjonalności w szybki i prosty sposób istnieje możliwość zmiany wygląd kabiny prysznicowej. Dodatkowo odwrócenie owego rusztu pozwoli Ci uniknąć demontażu odpływu, w razie zmiany płytek w łazience.

 

Wytrzymałe komponenty i trwałe zabezpieczenia

Odpływ liniowy Duplex Next Black wykonany został w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej - aby uniknąć ryzyka łatwego uszkodzenia bądź awarii modele te nie posiadają żadnych plastikowych połączeń i części ruchomych. Wysoka jakość wykonania i montażu odpływu liniowego Duplex gwarantuje wieloletnią trwałość bez względu na intensywność eksploatacji. Ponadto w modelu tym podstawiono na doskonałe wyprofilowanie wnętrza korpusu, dzięki czemu w trakcie użytkowania odpływu np. podczas korzystania z prysznica - woda spływa samoistnie do kanalizacji.

Jeśli chodzi o montaż - odpływ liniowy Duplex Next Black zastosować można niemal wszędzie, ponieważ charakteryzuje się niewielką wysokością, co wyklucza ograniczenie związane z grubością stropu. Zalicza się go do odpływów niskich, a jego głębokość wynosi 52 mm, dzięki czemu sprawdza się w każdym typie budownictwa - od tradycyjnych domów, aż po mieszkania z wielką płytą. W zestawie znajduje się również wodoszczelna i dostosowana wymiarem mata, która jest niezbędna do uszczelnienia odpływu.

Oprócz tego odpływ liniowy wyposażono w łatwo dostępny i wyjmowany syfon z dodatkowym osadnikiem zatrzymującym nieczystości. Sama konstrukcja syfonu została zrobiona tak, aby utrzymująca się w nim woda zabezpieczała łazienkę przed nieprzyjemnymi zapachami z kanalizacji. Zarówno osadnik, jak i syfon możesz w dowolnej chwili oczyścić - wystarczy, że podniesiesz panel dekoracyjny przy pomocy załączonego haczyka. Rekomendujemy, aby oba elementy dokładnie wyczyścić przy pomocy detergentów, takich jak np. płyn do mycia naczyń.

 

ZOBACZ PRODUKT!

duplex-next-black-5
duplex-next-black-6

Odpływy liniowe Duplex w wariancie NEXT

Znacznie rozszerzona wersja, czyli odpływy liniowe Duplex w wariancie NEXT zostały wyposażone w powiększoną stalową komorę, która umożliwiła zainstalowanie większego syfonu. Dzięki temu zwiększyła się przepustowość odpływu - z 49 l/minutę w standardowej wersji do aż 55 l/minutę w wariancie NEXT. Dodatkowo w odpływie znajduje się osadnik typu koszowego - jest o wiele dokładniejszy od zwykłych osadników i przyczynia się do lepszego hamowania przepływu zabrudzeń.

Z pewnością docenisz o wiele rzadszą konieczność czyszczenia i kontrolowania drożności odpływu. Podobnie jak poprzedni wariant, tak i tutaj w zestawie znajduje się korpus, panel, syfon, osadnik, redukcja 40/50, nóżki stabilizujące i mata uszczelniająca. W naszej ofercie znajdziesz odpływy o długości 50 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm, 110 cm lub 120 cm.

duplex-next-black-7
Materiał: Stal nierdzewna AISI 304
Dostępne rozmiary: 50, 60, 70, 80, 90, 100, 120cm.
Panel: Dwustronny

Strona 1 Do wklejenia płytki

Strona 2 Stal nierdzewna w stylowym czarnym kolorze

Syfon: Łatwo dostępny plastikowy syfon wyposażony w osadnik
Głębokość montażu: 52 mm
Zawartość zestawu Regulowane nóżki, dwustronny panel, syfon, mata uszczelniająca, osadnik, haczyk do zdejmowania panelu.
Przepustowość: 49l/min

 

Wysoka jakość dostępna dla każdego

Liczne opinie naszych Klientów upewniają nas, że odpływy liniowe Duplex to jedne z najlepszych modeli dostępnych na rynku - zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek wysokiej jakości z atrakcyjną ceną. Charakteryzuje je duża uniwersalność, ponieważ każdy wariant kompatybilny jest z odpływami marki Balneo typu DECOR, G-DRAIN -WAVE, STRIPES, DROPS oraz G-drain. Warto pamiętać również o tym, że prosta wymiana panelu dekoracyjnego może być sposobem na zmianę stylu całej łazienki.

Wybierając firmę Balneo stawiasz na jakość i pewność - wszystkie nasze produkty wykonane zostały z maksymalną dokładnością, dzięki czemu mamy pewność ich niezawodności. Oprócz tego, aby zapewnić każdemu Klientowi komfort i bezpieczeństwo udzielamy na nasze odpływy liniowe Duplex i nie tylko - aż 10 lat gwarancji w razie uszkodzenia bądź awarii. Podkreślamy również, że wszystkie produkty posiadają atest PZH.

duplex-next-black-2
NIZP_PRODUKT_Z_ATESTEM

Wszystkie produkty marki BALNEO posiadają atest PZH