Odpływy liniowe Duplex NEXT Black

Odpływy liniowe - Duplex Next Black

duplex next black

Odpływy liniowe Duplex firmy Balneo to jedne z najpopularniejszych niskich odpływów na rynku, które oferują Ci zarówno wysokie parametry techniczne, jak i niezwykle estetyczny wygląd. Odpływy DUPLEX NEXT BLACK, to odpływy łączące w sobie wszelkie zalety odpływu DUPLEX NEXT z tak pożądanym teraz kolorem ponadczasowej, stylowej czerni. Dostępne są w atrakcyjnej cenie - tak, aby każdy mógł wybrać solidną jakość i gwarancję wytrzymałości na wiele lat.

Estetyczna konstrukcja do Twojej łazienki

Ogromną zaletą, jaką mają odpływy liniowe Duplex według opinii naszych Klientów, jest nie tylko jakość, ale również wygląd. Modele te zostały wykonane w taki sposób, aby umożliwić domownikom dostosowanie strony rusztu dekoracyjnego odpływu do stylistyki łazienki - w ten sposób stworzysz spójny styl bez względu na to, czy preferujesz nowoczesne wnętrza, czy też bardziej tradycyjne. Wybór naszych produktów pozwoli Ci stworzyć łazienkę dokładnie taką, o jakiej być może marzysz.

Zwróć uwagę, że dwustronny odpływ liniowy Duplex Next Black przeznaczony jest do zabudowy przy użyciu płytek ceramicznych lub marmuru. Doskonale komponuje się z podłogą w kabinie prysznicowej, tworząc harmonijną całość, a jeśli zależy Ci na znacznej zmianie, w każdej chwili możesz zabudować ruszt terakotą, dekorem, czy nawet kamieniem - wszystkie opcje pozwolą Ci stworzyć niepowtarzalny i estetyczny klimat łazienki.

Odpływ szczególnie dobrze komponuje się z modnymi szarymi kaflami i surową strukturą betonu. Jest elementem, pasującym do nawet najbardziej wyrafinowanych koncepcji aranżacyjnych, wzmacniającym nowoczesny, industrialny charakter wnętrza.

Poprzez odwrócenie panelu o 180 stopni uzyskuje się dekoracyjną powierzchnię o kolorze ponad czasowej czerni. Dzięki tej funkcjonalności w szybki i prosty sposób istnieje możliwość zmiany wygląd kabiny prysznicowej. Dodatkowo odwrócenie owego rusztu pozwoli Ci uniknąć demontażu odpływu, w razie zmiany płytek w łazience.

 

Wytrzymałe komponenty i trwałe zabezpieczenia

Odpływy liniowe Duplex Next Black wykonane zostały w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej - aby uniknąć ryzyka łatwego uszkodzenia bądź awarii modele te nie posiadają żadnych plastikowych połączeń i części ruchomych. Wysoka jakość wykonania i montażu odpływu liniowego Duplex gwarantuje wieloletnią trwałość bez względu na intensywność eksploatacji. Ponadto w modelu tym podstawiono na doskonałe wyprofilowanie wnętrza korpusu, dzięki czemu w trakcie użytkowania odpływu np. podczas korzystania z prysznica - woda spływa samoistnie do kanalizacji.

Jeśli chodzi o montaż - odpływy liniowe Duplex Next Black zastosować można niemal wszędzie, ponieważ charakteryzuje się niewielką wysokością, co wyklucza ograniczenie związane z grubością stropu. Zalicza się go do odpływów niskich, a jego głębokość wynosi 52 mm, dzięki czemu sprawdza się w każdym typie budownictwa - od tradycyjnych domów, aż po mieszkania z wielką płytą. W zestawie znajduje się również wodoszczelna i dostosowana wymiarem mata, która jest niezbędna do uszczelnienia odpływu.

Oprócz tego odpływ liniowy wyposażono w łatwo dostępny i wyjmowany syfon z dodatkowym osadnikiem zatrzymującym nieczystości. Sama konstrukcja syfonu została zrobiona tak, aby utrzymująca się w nim woda zabezpieczała łazienkę przed nieprzyjemnymi zapachami z kanalizacji. Zarówno osadnik, jak i syfon możesz w dowolnej chwili oczyścić - wystarczy, że podniesiesz panel dekoracyjny przy pomocy załączonego haczyka. Rekomendujemy, aby oba elementy dokładnie wyczyścić przy pomocy detergentów, takich jak np. płyn do mycia naczyń.

 

ZOBACZ PRODUKT!

duplex-next-black-5
duplex-next-black-6

Odpływy liniowe Duplex w wariancie NEXT

Znacznie rozszerzona wersja, czyli odpływy liniowe Duplex w wariancie NEXT zostały wyposażone w powiększoną stalową komorę, która umożliwiła zainstalowanie większego syfonu. Dzięki temu zwiększyła się przepustowość odpływu - z 49 l/minutę w standardowej wersji do aż 55 l/minutę w wariancie NEXT. Dodatkowo w odpływie znajduje się osadnik typu koszowego - jest o wiele dokładniejszy od zwykłych osadników i przyczynia się do lepszego hamowania przepływu zabrudzeń.

Z pewnością docenisz o wiele rzadszą konieczność czyszczenia i kontrolowania drożności odpływu. Podobnie jak poprzedni wariant, tak i tutaj w zestawie znajduje się korpus, panel, syfon, osadnik, redukcja 40/50, nóżki stabilizujące i mata uszczelniająca. W naszej ofercie znajdziesz odpływy o długości 50 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm, 110 cm lub 120 cm.

duplex-next-black-7
Materiał: Stal nierdzewna AISI 304
Dostępne rozmiary: 50, 60, 70, 80, 90, 100, 120cm.
Panel: Dwustronny

Strona 1 Do wklejenia płytki

Strona 2 Stal nierdzewna w stylowym czarnym kolorze

Syfon: Łatwo dostępny plastikowy syfon wyposażony w osadnik
Głębokość montażu: 52 mm
Zawartość zestawu Regulowane nóżki, dwustronny panel, syfon, mata uszczelniająca, osadnik, haczyk do zdejmowania panelu.
Przepustowość: 49l/min

 

Wysoka jakość dostępna dla każdego

Liczne opinie naszych Klientów upewniają nas, że odpływy liniowe Duplex to jedne z najlepszych modeli dostępnych na rynku - zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek wysokiej jakości z atrakcyjną ceną. Charakteryzuje je duża uniwersalność, ponieważ każdy wariant kompatybilny jest z odpływami marki Balneo typu DECOR, G-DRAIN -WAVE, STRIPES, DROPS oraz G-drain. Warto pamiętać również o tym, że prosta wymiana panelu dekoracyjnego może być sposobem na zmianę stylu całej łazienki.

Wybierając firmę Balneo stawiasz na jakość i pewność - wszystkie nasze produkty wykonane zostały z maksymalną dokładnością, dzięki czemu mamy pewność ich niezawodności. Oprócz tego, aby zapewnić każdemu Klientowi komfort i bezpieczeństwo udzielamy na nasze odpływy liniowe Duplex i nie tylko - aż 10 lat gwarancji w razie uszkodzenia bądź awarii. Podkreślamy również, że wszystkie produkty posiadają atest PZH.

duplex-next-black-2
NIZP_PRODUKT_Z_ATESTEM

Wszystkie produkty marki BALNEO posiadają atest PZH