Odpływy liniowe G-Drain Double Dark NEXT

 Odpływy liniowe G-drain Double Dark

Double Dark (1)

G-DRAIN DOUBLE DARK NEXT to ekskluzywne czarne odpływy liniowe z panelami z bezpiecznego szkła hartowanego w kolorze czerni. Szklany panel nadaje całości eleganckiego i nowoczesnego wyglądu, co czyni go idealnym kandydatem do minimalistycznych łazienek.

 

To nowoczesny wygląd idący w parze z funkcjonalnością

G-DRAIN DOUBLE DARK w tak pożądanym teraz kolorze ponadczasowej, stylowej czerni szczególnie dobrze komponują się z modnymi szarymi kaflami i surową strukturą betonu.

Są elementem, pasującym do nawet najbardziej wyrafinowanych koncepcji aranżacyjnych - wzmacniającym nowoczesny, industrialny charakter łazienki.

Doskonale harmonizują z łazienkami, utrzymanymi w kolorystyce bieli, szarości i czerni.

Dzięki wykończeniu paneli bezpiecznym szkłem hartowanym domownicy nie muszą się martwić o kwestie bezpieczeństwa.

 

 

Niezawodna konstrukcja odpływów liniowych

G-DRAIN DOUBLE DARK NEXT to nowoczesny wygląd idący w parze z funkcjonalnością.

 

Monolityczny korpus odpływu G-DRAIN DOUBLE DARK NEXT z najwyższej jakości stali nierdzewnej, brak plastikowych połączeń oraz części ruchomych gwarantuje wiecznotrwałą szczelność.

 

Niewielka wysokość montażu sprawia, że ograniczenia w zastosowaniu odpływu ze względu na grubość stropu niemalże nie istnieją.

 

Odpływ G-DRAIN DOUBLE DARK NEXT został wyposażony w powiększoną stalową komorę, która umożliwiła zainstalowanie większego syfonu i osiągnięcie przepustowości aż 55 l/minutę.

Osadnik typu koszowego oznacza rzadszą konieczność jego oczyszczania oraz poprawia drożność odpływu.

 

ZOBACZ PRODUKT!

Double Dark (1)

 

Odpływy liniowy G-Drain Double Dark NEXT

W odpływach liniowych z serii NEXT powiększona jest stalowa komora, co pozwoliło na zainstalowanie szerszego syfonu. Szerokość modelu została zmieniona z 12 cm na 15 cm. Rozwiązanie to sprawia, że przepustowość odpływu została zwiększona do 55l/min (NEXT).

Jednocześnie odpływ został wyposażony w osadnik typu koszowego - pojemniejszy i głębszy. Oznacza to rzadszą konieczność jego oczyszczania oraz poprawia drożność odpływu, co jest ogromną zaletą, jeśli wiadomo, że odpływ będzie intensywnie eksploatowany.

Materiał: Stal nierdzewna AISI 304
Dostępne rozmiary: 60, 70, 80, 90, 100 cm.
Panel: Bezpieczne szkło hartowane w kolorze DOUBLE DARK
Syfon: Łatwo dostępny plastikowy syfon wyposażony w osadnik
Głębokość montażu: 52 mm
Zawartość zestawu Regulowane nóżki, panel pokryty hartowanym szkłem, syfon, mata uszczelniająca, osadnik, haczyk do zdejmowania panelu.
Przepustowość: 55l/min

 

Gwarancja jakości i zadowolenia dla wszystkich Klientów

Odpływy liniowe G-Drain producenta Balneo cieszą się najlepszymi opiniami na rynku głównie z powodu wysokiej jakości wykonania, niezawodności komponentów, a także konkurencyjnej ceny - w porównaniu do doskonałego standardu produktów. Dodatkowo zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest kompleksowe podejście do Klienta - z tego względu odpływy G-drain mają w zestawie korpus, panel pokryty hartowanym szkłem, syfon, osadnik, redukcję 40/50, matę uszczelniającą i regulowane nóżki.

Wszystkie produkty marki Balneo, takie jak na przykład odpływy liniowe Duplex lub G-DRAIN posiadają atest PZH - czyli Atest Higieniczny PZH potwierdzający, że produkt jest zgodny z panującymi normami w zakresie bezpieczeństwa jeśli chodzi o wpływ na zdrowie ludzi i środowiska naturalnego. W firmie kierujemy się przede wszystkim bardzo dobrą jakością asortymentu, a oprócz tego niezawodnością. Właśnie dlatego do naszych odpływów otrzymujesz 10-letnią gwarancję na każdą usterkę lub uszkodzenie.

NIZP_PRODUKT_Z_ATESTEM

Wszystkie produkty marki BALNEO posiadają atest PZH