Odpływy liniowe G-Drain, G-Drain NEXT

 Odpływy liniowe G-drain

Odpływ G-DRAIN

Odpływy liniowe G-drain firmy Balneo są jednym z popularniejszych odpływów niskich, które oferują Ci przede wszystkim wysoką jakość wykonania w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo charakteryzuje je estetyczny wygląd i możliwość łatwego dostosowania do stylu łazienki - wszystko dzięki temu, że stawiamy zarówno na zadowolenie, jak i komfort naszych Klientów.

 

Nowoczesny wygląd idący w parze z funkcjonalnością

G-DRAIN to ekskluzywna gama odpływów liniowych z panelem z bezpiecznego szkła hartowanego. Szklany panel nadaje całości eleganckiego i nowoczesnego wyglądu, co czyni go idealnym kandydatem do minimalistycznych łazienek. Ponadto monolityczna i stalowa budowa korpusu nie tylko sprawia wrażenie niezawodności, ale również je gwarantuje. 

Odpływy liniowe G-DRAIN świetnie spisują się jako element ozdobny - w naszej ofercie dysponujemy kolorem czerni i bieli - pod nazwą MILKY oraz DARK. Doskonale komponują się z nowoczesnymi łazienkami, utrzymanymi w kolorystyce bieli, szarości i czerni. Dzięki wykończeniu paneli bezpiecznym szkłem hartowanym domownicy nie muszą się martwić o kwestie bezpieczeństwa.

Oprócz schludnego wyglądu odpływy szklane G-DRAIN są niezwykle trwałe - monolityczny korpus wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a cała konstrukcja nie posiada plastikowych połączeń lub części ruchomych. Jeśli chodzi o odpływy liniowe G-drain producent stawia na jakość - dlatego też każdy komponent wykazuje bardzo dobrą szczelność i trwałość.

 

Niezawodna konstrukcja odpływów liniowych

Odpływy liniowe G-DRAIN należą do grupy odpływów niskich w zabudowie - głębokość jego montażu to jedynie 52 mm, co w połączeniu ze stalowym korpusem czyni go jednym z konkurencyjnych produktów na rynku. Niskie modele bardzo dobrze sprawdzają się w każdym budownictwie - mogą to być tradycyjne domy jednorodzinne, kamienice, czy nawet budownictwo innego typu łącznie z wielką płytą. Odpływy wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304, a jedynym plastikowym elementem jest syfon z osadnikiem.

W celu ułatwienia zarówno samej instalacji odpływu, jak i jego poziomowania w zestawie znajdują się także regulowane nóżki korpusu. Jeśli chodzi o montaż - odpływy liniowe G-drain z racji niewielkiej wysokości mają średnicę wylotu odpływu o wielkości 40 mm. Aby ułatwić Klientom jego instalację (większość instalacji sanitarnych ma średnicę 50 mm) dołączamy do zestawu redukcję 40/50.

W komplecie oferujemy także specjalną, dostosowaną wymiarem wodoszczelną matę, która jest niezbędna do uszczelnienia odpływu. Jej montaż, jak i dbanie o czystość całego odpływu jest bardzo proste. Odpływy liniowe G-drain charakteryzują się łatwo dostępnym i wyjmowanym syfonem przy pomocy specjalnego haczyka. Znajdujący się w odpływie osadnik służy przede wszystkim do zatrzymywania nieczystości, a także przyczynia się do zabezpieczenia odpływu przed zapchaniem.

Warto zwrócić uwagę, że odpływy liniowe G-drain wykonane zostały tak, aby specjalna konstrukcja syfonu pozwalała na utrzymanie w nim poziomu wody, który zabezpieczy przed emisją nieprzyjemnych zapachów z kanalizację na łazienkę. Wspomniany wcześniej załączony do zestawu haczyk jest potrzebny do zdjęcia panelu dekoracyjnego, aby następnie wyczyścić osadnik i syfon. Do mycia tego typu części rekomendujemy używanie łatwo dostępnych detergentów, takich jak np. płyn do mycia naczyń.
ZOBACZ PRODUKT!

Odplywy G-DRAIN

Odpływy liniowe G-Drain w wariancie STANDARD

Odpływy typu G-DRAIN dostępne są w dwóch wariantach: STANDARD oraz NEXT. Pierwsza wersja odpływu charakteryzuje się klasyczną szerokością stalowej komory, która wynosi 12 cm. Z tego powodu również zastosowany może być jedynie syfon o standardowej przepustowości - w tym przypadku jej wartość wynosi 49 litrów na minutę. W odpływie znajduje się zwykły osadnik wymagający dosyć częstego czyszczenia, aby minimalizować ryzyko problemów z drożnością.

 

Odpływy liniowy G-Drain w wariancie NEXT

W odpływach liniowych z serii NEXT powiększona została stalowa komora w porównaniu z odpływem STANDARD, co pozwoliło na zainstalowanie szerszego syfonu. Szerokość modelu została zmieniona z 12 cm na 15 cm. Rozwiązanie to sprawia, że przepustowość odpływu została zwiększona z 49l /min (STANDARD) do 55l/min (NEXT).

Jednocześnie odpływ został wyposażony w osadnik typu koszowego - pojemniejszy i głębszy. Oznacza to rzadszą konieczność jego oczyszczania oraz poprawia drożność odpływu, co jest ogromną zaletą, jeśli wiadomo, że odpływ będzie intensywnie eksploatowany.

odpływy liniowe gdrain
Materiał: Stal nierdzewna AISI 304
Dostępne rozmiary: 60, 70, 80, 90, 100 cm.
Panel: Bezpieczne szkło hartowane w kolorze MILKY oraz DARK
Syfon: Łatwo dostępny plastikowy syfon wyposażony w osadnik
Głębokość montażu: 52 mm
Zawartość zestawu Regulowane nóżki, panel pokryty hartowanym szkłem, syfon, mata uszczelniająca, osadnik, haczyk do zdejmowania panelu.
Przepustowość: 49l/min

 

Gwarancja jakości i zadowolenia dla wszystkich Klientów

Odpływy liniowe G-Drain producenta Balneo cieszą się najlepszymi opiniami na rynku głównie z powodu wysokiej jakości wykonania, niezawodności komponentów, a także konkurencyjnej ceny - w porównaniu do doskonałego standardu produktów. Dodatkowo zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest kompleksowe podejście do Klienta - z tego względu odpływy G-drain mają w zestawie korpus, panel pokryty hartowanym szkłem, syfon, osadnik, redukcję 40/50, matę uszczelniającą i regulowane nóżki.

Wybierając naszą ofertę, możesz mieć pewność, że dopasujemy produkt idealnie do Twoich potrzeb - dostępne są u nas wszystkie możliwe długości odpływu: 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm i 100 cm. Jeśli tylko chcesz możesz całkowicie zmienić wystrój swojej łazienki - wystarczy, że wymienisz panel dekoracyjny na inny. Warto pamiętać, że nasze odpływy liniowe G-drain są kompatybilne z odpływami marki Balneo typu: Duplex i Decor - panele VIRGIN, WAVE, STRIPES oraz DROPS.

Wszystkie produkty marki Balneo, takie jak na przykład odpływy liniowe Duplex lub G-DRAIN posiadają atest PZH - czyli Atest Higieniczny PZH potwierdzający, że produkt jest zgodny z panującymi normami w zakresie bezpieczeństwa jeśli chodzi o wpływ na zdrowie ludzi i środowiska naturalnego. W firmie kierujemy się przede wszystkim bardzo dobrą jakością asortymentu, a oprócz tego niezawodnością. Właśnie dlatego do naszych odpływów otrzymujesz 10-letnią gwarancję na każdą usterkę lub uszkodzenie.

NIZP_PRODUKT_Z_ATESTEM

Wszystkie produkty marki BALNEO posiadają atest PZH