Odpływy liniowe (odwodnienia) – Wrocław

Odpływy liniowe (odwodnienia) – Wrocław

Odpływy liniowe (odwodnienia)
Wrocław

Jako Balneo, naszą specjalnością są wysokiej jakości odpływy liniowe oraz produkty Wall-Box, takie jak półki wnękowe czy uchwyty na papier. Nasz szeroki asortyment umożliwia dopasowanie do każdego wystroju wnętrza, dodatkowo wysoka jakość naszych towarów oraz atrakcyjna cena czyni z nas doskonałego partnera w budowie lub renowacji domu.

Odpływy liniowe (odwodnienia) – Slim

Te odpływy liniowe charakteryzują się obrotowym syfonem i wąskim panelem. Wykonanie ze szczotkowanej stali nierdzewnej INOX, która nadaje solidność i nowoczesny wygląd. Pomimo smukłej budowy, postawiliśmy na wygodę i odpływy liniowe Slim są bardzo wygodne w demontażu i konserwacji. Przepustowość tych modeli wynosi 40 l/min i doskonale sprawdza się w większości baterii natryskowych.

Odpływy liniowe (odwodnienia) – Wrocław 2
Odpływy liniowe (odwodnienia) – Wrocław 3

Odpływy liniowe (odwodnienia) – Duplex

Odpływy liniowe Duplex, to modele które cechują się trwałością i estetycznym wyglądem. Ich wysokie parametry techniczne oraz dodatkowe zalety jak dwustronność, która pozwala zmienić wygląd powierzchni na szczotkowaną stal nierdzewną i sprawia, że to jeden z najczęściej wybieranych produktów.

Odpływy liniowe (odwodnienia) – WALL-BOX

Produkty z serii Wall-Box doskonale komponują się w każdej nowoczesnej łazience. Produkty z serii Wall-Box One umożliwiają montaż na większości typów ścian. Natomiast seria Wall-Box Paper będący poza uchwytem, również magazynkiem na dodatkowe rolki pozwala zachować harmonię i bardzo schludny wygląd pomieszczenia.

Odpływy liniowe (odwodnienia) – Wrocław 4
Odpływy liniowe (odwodnienia) – Wrocław 5

Odpływy liniowe (odwodnienia) – DECOR

Eleganckie i łatwe w montażu dzięki wysokości wynoszącej zaledwie 52 mm. Wykonanie z wysokiej jakości stali nierdzewnej zapewnia trwałość i odporność na wilgoć. Te odpływy liniowe, podobnie jak wiele innych dostępnych jest w wariantach STANDARD i NEXT, z których drugi dzięki kilku usprawnieniom posiada większą przepustowość. Mnoga ilość modeli i wzorów sprawia, że odpływy liniowe DECOR są doskonałym wykończeniem każdej łazienki.

Odpływy liniowe (odwodnienia) – W-DRAIN

Odpływy ścienne W-DRAIN to bardzo eleganckie i nowoczesne rozwiązanie. Dzięki monolitycznemu wykonaniu z wysokiej jakości stali nierdzewnej i braku plastikowych połączeń, czy części ruchomych zapewnia solidność i trwałość na wiele lat. Wbudowany w ścianę, nie narusza wyglądu kafli podłogowych i zapewnia niemal niewidoczny system odpływu wody. Niska wysokość ułatwia montaż i pozwala na instalację w niemal każdym budownictwie. Dostępny w rozmiarach 60, 70, 80, 90 i 100 cm.

Odpływy liniowe (odwodnienia) – Wrocław 6
Odpływy liniowe (odwodnienia) – Wrocław 7

Odpływy liniowe (odwodnienia) – 360 DRAIN

Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej odpływy liniowe 360 DRAIN to jedno z wygodniejszych w montażu rozwiązań. Wszystko dzięki obrotowemu syfonowi z tworzywa ABS wyposażonemu w pierścień blokujący cofanie się nieprzyjemnych zapachów. Sprzedawane, jak wiele innych modeli z panelem dwustronnym pozwala na dostosowanie do wystroju łazienki. W zależnie od preferencji może to być wklejona płytka, lub szczotkowana stal nierdzewna INOX.

Odpływy liniowe (odwodnienia) – G-DRAIN

Odpływy liniowe G-DRAIN są jednymi z popularniejszych modeli. Wszystko za sprawą wykonania z wysokiej jakości stali nierdzewnej, eleganckiego szkła hartowanego oraz niskiej wysokości i łatwej instalacji. Te odpływy liniowe doskonale komponują się w minimalistycznym wystroju łazienki, będąc przy tym niezawododne i o atrakcyjnej cenie

Odpływy liniowe (odwodnienia) – Wrocław 8

Galeria