Odpływy ścienne W-Drain

Odpływy liniowe ścienne

Bardzo elegancki i nowoczesny odpływ liniowy ścienny W-DRAIN pozwala na zaprojektowanie podłogi kabiny jako gładkiej i jednolitej powierzchni. Wbudowany w ścianę nie zaburza układu kafli podłogowych, i sprawia, że łazienka nabiera nowoczesnego stylu, przy czym odpływ jest właściwie niewidoczny, a woda z podłogi spływa przez szczelinę wprost do jego korpusu.

Odwracalny panel odpływu W-DRAIN daje możliwość dostosowania jego strony do stylistyki łazienki. Ruszt można zabudować terakotą czy dekorem a poprzez odwrócenie panelu o 180 stopni uzyskuje się dekoracyjną, nowoczesną powierzchnię o strukturze szczotkowanej stali nierdzewnej INOX. Ze względu na niską głębokość montażu – 55 mm w podłogę i 32 mm w ścianę, odpływ należy do grupy niskich i można go zamontować praktycznie w każdym budownictwie łącznie z wielką płytą.
Wykonany w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej, monolityczny, odpowiednio wyprofilowany korpus odpływu ściennego W-DRAIN, brak plastikowych połączeń oraz części ruchomych gwarantuje wiecznotrwałą szczelność i trwałość. Nie bez znaczenia jest możliwość montażu tego odpływu liniowego w łazience z tak popularnym obecnie ogrzewaniem podłogowym.
Odpływy liniowe ścienne W-DRAIN sprzedawane są w kompletnym zestawie, z pełnym wyposażeniem tj.:
- wyprofilowany, stalowy korpus,
- dwustronny panel ozdobny,
- regulowane nóżki korpusu ułatwiające instalację odpływu i jego poziomowanie,
- redukcja 40/50 - ze względu na małą wysokość montażu, średnica wylotu odpływu wynosi 40 mm.

odpływ liniowy w-drain
odpływ liniowy w-drain
Dostępne rozmiary: 60, 70, 80, 90, 100 cm.
Panel: Stal nierdzewna szczotkowana
Syfon: Łatwo dostępny plastikowy syfon wyposażony w osadnik
Głębokość montażu: 52 mm
Zawartość zestawu Regulowane nóżki, panel z nierdzewnej stali szczotkowanej, syfon, mata uszczelniająca, osadnik, haczyk do zdejmowania panelu.
Przepustowość: 49l/min

Aby ułatwić klientom jego instalację (większość instalacji sanitarnych ma średnicę 50mm) dołączamy do zestawu redukcję,

- wodoszczelna, dostosowana wymiarem mata niezbędna do uszczelnienia odpływu,
- syfon, którego specjalna konstrukcja pozwala na utrzymanie w nim poziomu wody
zabezpieczającego przed brzydkimi zapachami z kanalizacji,
- osadnik (sitko) zatrzymujący zanieczyszczenia i stanowiący zabezpieczenie odpływu przed
zapchaniem,
- haczyk pomagający wyjąć panel dekoracyjny np. w celu oczyszczenia osadnika oraz syfonu i dokładnego umycia tych elementów np. płynem do mycia naczyń.

Odpływy liniowe ścienne firmy BALNEO mają najlepsze opinie na rynku z powodu ich jakości wykonania, estetyki, niezawodności i konkurencyjnej ceny - bardzo niskiej w stosunku do wysokiej jakości
produktu. Poza tym ze względu na swoją konstrukcję, mają w porównaniu z innymi odpływami ściennymi niewielką głębokość zabudowy.

Dostępne długości odpływu typu W-DRAIN - 60, 70, 80, 90, 100 cm.

Firma BALNEO mając pewność bardzo dobrej jakości oferowanego produktu i jego niezawodności udziela na swoje odpływy aż 10 lat gwarancji.

NIZP_PRODUKT_Z_ATESTEM

Wszystkie produkty marki BALNEO posiadają atest PZH