Odpływy liniowe (odwodnienia) – Sklep

Home Odpływy liniowe (odwodnienia) – Sklep Bez kategorii 360 Drain – Odpływ z obrotowym syfonem
Odpływ liniowy z obrotowym syfonem 360 Drain
 • 360 Drain – Odpływ z obrotowym syfonem

  282.00494.00

  Odpływ liniowy 3600 Drain marki BALNEO z obrotowym syfonem, daje możliwość ustawienia rury odpływowej w dowolnym kierunku.

  Wyczyść
  SKU: N/A.
  Category: .

  Opis

  Odpływ liniowy – 360o Drain

  Odpływ liniowy z obrotowym syfonem 3600 Drain marki BALNEO , daje możliwość ustawienia rury odpływowej w dowolnym kierunku. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia montaż i podłączenie do instalacji kanalizacyjnej.

  W odpływie tym został zastosowany innowacyjny syfon z tworzywa ABS wyposażony w pierścień uniemożliwiający cofanie się nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji. Dzięki niemu, odpływ 360Drain łączy w sobie zalety odpływu mokrego i suchego.

  Przy normalnym użytkowaniu kabiny prysznicowej, podwyższony poziom wody w syfonie stanowi wystarczający filtr zabezpieczający. W chwili przeschnięcia odpływu, ochronę stanowi samoczynnie opuszczający się pierścień.

  Odpływ liniowy 3600 Drain sprzedawany jest w komplecie z panelem dwustronnym (możliwość wklejenia płytki lub szczotkowana stal Inox), jednakże w każdej chwili mogą Państwo zmienić wystrój swojej łazienki poprzez wymianę panelu dekoracyjnego na inny. Odpływ jest kompatybilny z wszystkimi panelami marki BALNEO typu: DUPLEX, DECOR, G-DRAIN.

  Wszystkie produkty marki BALNEO posiadają atest PZH

  Informacje dodatkowe

  Materiał

  Stal nierdzewna AISI 304

  Rozmiary

  50, 60, 70, 80, 90, 100, 120

  Panel

  Dwustronny

  Syfon

  Wyposażony w łatwo dostępny syfon i osadnik zatrzymujący nieczystości

  Głębokość montażu

  Minimum 57 mm

  Zawartość zestawu

  Korpus, regulowane nóżki, dwustronny panel, syfon, mata uszczelniająca, osadnik, haczyk do zdejmowania panelu, redukcja 40/50 mm

  Przepustowość

  49l/min