Odpływy liniowe (odwodnienia) – Sklep

BOX 900X300 FR2
 • WALL-BOX No Rim 90×30 cm Black

  WALL-BOX No Rim 90×30 cm BLACK – Półki wnękowe Black- bezramkowe

  Tego produktu nie ma na stanie i jest niedostępny.

  SKU: N/A.
  Category: .

  Opis

  Półki wnękowe – WALL-BOX No Rim BLACK –  90x30cm 

   

  WALL-BOX NO RIM Black pozwala uporządkować przestrzeń w łazience i nada jej nowoczesnego designu.  Na łatwo dostępnych półkach można ustawić kosmetyki, perfumy a w kabinie prysznicowej – szampony, żele i inne artykuły kąpielowe. Półki wnękowe linii WALL-BOX NO RIM można także wykorzystać aranżując przestrzeń np. w sypialni w miejscu szafek nocnych – na podręczne drobiazgi, kuchni – na przyprawy, czy jako wnęki na elementy dekoracyjne w salonie.

  WALL-BOX NO RIM Black dobrze wkomponowują się w surowe, wyrafinowane, pełne szarości pomieszczenia i wnętrza industrialne typu współczesne lofty. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej WALL-BOX NO RIM nie jest narażony na korozję związaną z wodą i wysoką wilgotnością panującą w łazience czy kuchni. Dwie głębokości montażu (7 i 10 cm) pozwalają na dobranie odpowiedniego modelu i dostosowanie do możliwości instalacyjnych.

  WALL-BOX No Rim Black półki bezramkowe można zamontować w większości ścian lub wnęk. Brak ramki pozwala półki idealnie wkomponować w każdą aranżacje pomieszczenia nie naruszając stylistyki wnętrza.

  Półki wnękowe WALL-BOX często nazywane są następcami koszyków łazienkowych, które zazwyczaj wykonane są z materiałów niskiej jakości, są mało estetyczne, ograniczają miejsce w kabinie oraz bardzo często korodują.

   

  WALL-BOX NO RIM Black to również alternatywa dla półek wnękowych wykonywanych z płyt gipsowo-kartonowych.  Płyty g/k nie są materiałem dedykowanym do wykonywania półek wnękowych a w szczególności tam gdzie mamy do czynienia z bardzo dużą wilgotnością (np: kabina prysznicowa).  Półki wykonane z płyt g/k nie są wodoszczelne, co może powodować przeciekanie wody do wnętrza ściany poprzez wypłukujące się fugi. Wykonywanie tego typu półek jest bardzo kosztowne, problematyczne oraz pracochłonne.

   

  WALL-BOX NO RIM Black to szybkie w instalacji i w pełni wodoszczelne gotowe rozwiązanie.

   

  Zalety półki wnękowej WALL-BOX No Rim BLACK

  • Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej
  • Nowoczesny wygląd
  • Wodoszczelne
  • Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, rozmiarach oraz głębokościach
  • Łatwe i szybkie w montażu
  • Uniwersalne zastosowanie – pod prysznicem, w łazience, salonie czy przedpokoju, itp.
  • Wygodne w użytkowaniu
  • Wpuszczane w ścianę – Nie zabierają miejsca w kabinie.
  • Łatwe do utrzymania w czystości

   

   

   

   

   

  Wszystkie produkty marki BALNEO posiadają atest PZH

  Informacje dodatkowe

  Materiał

  Stal nierdzewna AISI 304 lakierowana proszkowo

  Głębokość montażu

  7 cm, 10 cm

  Kolor

  czarny