Odpływy liniowe SQ-Drain

Odpływy liniowe SQ-DRAIN

Odplyw liniowy SQ-DRAIN

Odpływy liniowe SQ-DRAIN charakteryzują się dwustronną konstrukcją, dzięki czemu zyskały popularność wśród wielu Klientów. Sprawnie łączą w sobie korzyści wynikające z zastosowania komponentów najwyższej klasy, a dodatkowo dostępne są w naprawdę atrakcyjnej cenie. Świetnie nadają się do wielu nowoczesnych projektów, jak i tych bardziej tradycyjnych.

 

Uniwersalny styl do każdego wnętrza

Minimalistyczny wygląd odpływu liniowego SQ-DRAIN pasuje zarówno do bogatej stylistyki wnętrza, jak i znacznie prostszych projektów. Bez względu na to, w jakim otoczeniu występuje, panel może być wypełniony płytką z jednej strony, a z drugiej mieć dekoracyjną powierzchnię o strukturze szczotkowanej stali nierdzewnej. Tego typu rozwiązanie znacząco ułatwia zmianę wystroju łazienki - wystarczy zmienić panel lub jego stronę, a w przypadku wymiany płytek nie trzeba zmieniać samego odpływu.

Jeśli chodzi o stronę wypełnioną płytką - bardzo dobrze komponuje się z typową podłogą w kabinie prysznicowej, natomiast druga strona, czyli panel ze stali szczotkowanej sprawia, że łazienka nabiera nowoczesnego i schludnego wyglądu. Warto zwrócić uwagę, że materiały, z których wykonano odpływ liniowy SQ-DRAIN są niezwykle trwałe i wytrzymałe - bez względu na natężenie eksploatacji stworzone zostały z myślą o wieloletnim użytkowaniu.

 

Konstrukcja i wykonanie odpływów liniowych SQ-DRAIN

Podobnie jak i wiele innych modeli w naszej ofercie, tak i odpływ liniowy SQ-DRAIN należy do kategorii niskich odpływów. Jego głębokość montażu wynosi raptem 52 mm, co w połączeniu z wysoką jakością komponentów i dokładnym wykonaniem realizacji tworzy najlepszą możliwą ofertę na rynku. Warto pamiętać o tym, że niskie dwustronne odpływy liniowe doskonale sprawdzają się w niemal każdym budownictwie - łącznie z wielką płytą lub tradycyjnym budownictwem jeśli chodzi np. o domy jednorodzinne.

W naszej ofercie dostępne są przede wszystkim odpływy liniowe SQ-DRAIN producenta Balneo w rozmiarach 15 × 15 cm lub 20 × 20 cm - każda wielkość dotyczy modeli dwustronnych. Pierwsza strona służy do wklejenia dowolnej płytki, a druga strona pokryta jest szczotkowaną stalą nierdzewną - typu AISI 304.

Dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa domowników w naszym produktach nie stosujemy plastikowych elementów łączeniowych - jedyną częścią wykonaną z plastiku jest łatwo dostępny syfon. Aby jak najbardziej ułatwić Klientowi instalację i montaż odpływu liniowego SQ-DRAIN dysponujemy regulowanymi nóżkami do korpusu, które pomagają również w poziomowaniu elementu. Podobnie jak wiele innych standardowych modeli, tak i tutaj odpływ liniowy SQ-DRAIN charakteryzuje się przepustowością o wartości 49 l/min.

 

ZOBACZ PRODUKT!

Odpływy liniowe SQ-DRAIN

Zawartość zestawu i niezbędne wyposażenie

Oprócz wspomnianych wcześniej regulowanych nóżek w standardowym zestawie znajduje się przede wszystkim dwustronny panel, a także syfon. Jego konstrukcja została wykonana tak, aby blokować rozchodzenie się nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji przez utrzymywanie odpowiedniego poziomu wody w syfonie. W komplecie znajduje się także specjalny haczyk, który służy przede wszystkim do zdejmowania panelu dekoracyjnego i nie tylko w celu czyszczenia osadnika lub syfonu.

Osadnik ma za zadanie zatrzymywać nieczystości oraz zapobiegać zapchaniu się odpływu, ale należy pamiętać o jego regularnym czyszczeniu. Do mycia tego typu części najczęściej zalecam

Dostępne rozmiary: 15x15 cm,  20x20cm.
Panel: Dwustronny

Strona 1 Do wklejenia płytki

Strona 2 Stal nierdzewna szczotkowana

Syfon: Łatwo dostępny plastikowy syfon wyposażony w osadnik
Głębokość montażu: 52 mm
Zawartość zestawu Regulowane nóżki, dwustronny panel, syfon, mata uszczelniająca, osadnik, haczyk do zdejmowania panelu.
Przepustowość: 49l/min

Długotrwała gwarancja i bezpieczeństwo

y korzystanie z łatwo dostępnych detergentów - w większości przypadków wystarczy zwykły płyn do mycia naczyń lub środek przeznaczony do czyszczenia łazienki. Oprócz tego w zestawie znajduje się także mata uszczelniająca niezbędna do uszczelnienia odpływu liniowego.

Jako producent odpływów liniowych zależy nam na podkreśleniu wysokiej jakości naszych produktów - z tego względu oferuje nawet 10-letnią gwarancję na każdy egzemplarz. Oprócz tego dysponujemy potwierdzeniem, że wszystkie produkty marki Balneo posiadają Higieniczny Atest PZH, który potwierdza, że odpływy są zgodne z panującymi normami w dziedzinie bezpieczeństwa i nie wykazują negatywnego działania na zdrowie ludzi, ani środowisko naturalne.

 

Odpływ SQ-DRAIN
NIZP_PRODUKT_Z_ATESTEM

Wszystkie produkty marki BALNEO posiadają atest PZH